Saç Ekiminde 25 Yıllık Tecrübe

SAÇ EKİMİNDE 25 YILLIK TECRÜBE

Dr. Melike Külahçı ile Saç Ekimi Ve Alternatif Saç Tedavileri


ÜCRETSİZ SAÇ ANALİZİ İÇİN
LÜTFEN FORMU DOLDURUN
DR. MELİKE KÜLAHÇI

KİMDİR?

Feature Image

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Melike Külahçı, 1990 yılında Erlangen Üniversitesi’nde saç nakli cerrahisinin henüz çok yeni olduğu dönemde saç tedavileri üzerinde çalışmaya başladı. 1993 – 1994 yılları arasında Almanya ve Amerika’da farklı ekollerdeki kliniklerde saç cerrahisi konusunda uzmanlaştı. Dr. Melike Külahçı, saç ekiminin henüz Türkiye’de bilinmeyen bir cerrahi işlem olduğu 1994 yılında, ileri tekniklerle saç ekimi ve estetik cerrahi hizmetlerini sunmak üzere Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Kliniğini kurdu. Girişimleriyle Türkiye’nin bölgede bir saç ekimi ülkesi olmasına katkıda bulunan Dr. Melike Külahçı, Avrupa Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği (ESHRS) Kurul Üyesi ve Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneğinde (ISHRS) görev alan ilk ve tek Türk hekim olarak Kurul Guvernörlüğünü yürütüyor. 25 yıldır saç ekimine 25.000’i aşan başarılı operasyona imza atan Dr. Melik Külahçı, saç dökülmesiyle ilgili çığır açan konularda prestijli konferanslar düzenlemeye, bilgi ve deneyimini doktor ve hemşirelere aktarmak üzere eğitimler vermeye devam etmektedir.


Saç Ekimi, Fue Yöntemi ve alternatif saç tedavileri hakkında uzman ekibimizden detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

TRANSMED

TIP MERKEZİ

Transmed, 1994 Şubat ayında, İstanbul’da Dr. Melike Külahçı tarafından, Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kuruldu. Saç Nakli ve Saç Tedavileri ve Estetik Cerrahi alanlarında konularında ihtisas yapmış doktorlarla hizmet vermektedir.
Transmed Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı, Avrupa Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği, ESHRS Kurul Üyesi ve Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği, ISHRS Kurul Guvernörü olarak da görev yapmaktadır.
Kliniğimize ait saç ekimi operasyonlarında elde ettiği sonuçları görmek için iletişim formumuzu doldurarak Öncesi-Sonrası fotoğraflarımızı e-posta adresinize gönderebiliriz.

Saç Ekimine Uygun Muyum?

Saç ekimine uygunluğunuzu anlamanız için mutlaka bir doktor değerlendirmesinden geçmeniz gereklidir. Doktorunuz gerekli analizleri yaptıktan sonra sizi saç ekimi girişimine ya da başka tedavi seçeneklerine yönlendirecektir.


Saç Ekiminden Sonraki Süreç Nasıldır?

İyileşme süreci kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu; bir çok farklı etmene bağlı olabilir. Kişinin açık ya da koyu tenli oluşu, sigara kullanıp kullanmıyor oluşu, yaşı, deri esnekliği gibi bir çok kriter; saç ekiminden sonra işlem yapılan bölgelerinin hangi hızda ve ne şekilde iyileşeceğini belirler.

Traşsız Saç Ekimi Nedir?

Tıraşsız FUE, saç ekimi operasyonu sonrasında kısa saçlı gözükmek istemeyen kişiler için geliştirilmiş alternatif bir yöntemdir. İş ve sosyal yaşamlarına kısa sürede ve saçlarını kestirmeden dönmek isteyen kişiler için tıraşsız saç ekimi alternatif çözüm olabilmektedir.

SAÇ KONSÜLTASYONU

İÇİN SİZİ KLİNİĞİMİZE BEKLİYORUZ.

Haritayı Aç